Często Zadawane Pytania

Opłata za usługę jest wymagana z góry, ponieważ praktyki, analizy kosztów, koszty egzaminów, przewodnik po szkole jazdy muszą być zarejestrowane (oczywiście z rejestracją danych) i nie mogę dodać tych kosztów na nasz koszt. więc proszę nie kontaktować się z nami, aby zapłacić po dostawie!

Używamy tylko bezpiecznych i niewykrywalnych metod płatności dla klientów, metody płatności, z których najczęściej korzystamy, to kryptowaluty, takie jak bitcoin.

Koszt wszystkich licencji wynosi od maksymalnie 760 EUR do 2100 EUR. Koszt różni się w zależności od rodzaju wymaganego prawa jazdy oraz w zależności od systemu samochodowego, który znajduje się obok twojego domu, w którym musisz się zarejestrować. W rzadkich przypadkach może kosztować więcej niż naturalny limit.

Wysłanie licencji odbywa się listem poleconym (czas dostawy od 1 do 2 dni) na adres wykonawczy w formularzu do wysłania zapytania. Śledzenie zostanie również włączone, aby sprawdzić status przesyłki.

Jesteśmy profesjonalistami w tej dziedzinie i robimy to od lat ze 100% sukcesem. Zobacz nasze referencje od naszych klientów, możesz sprawdzić naszą stronę internetową, aby zobaczyć przykładowe dokumenty. Każdego dnia widzimy co najmniej 2-7 recenzji od klientów z całego świata, którzy zawsze polecają nasze usługi innym po przejrzeniu dokumentów. Więc upewnij się, że jesteśmy legalni.

Wysyłając Twój dokument prześlemy Ci również dyskietkę weryfikacyjną, kod telefonu oraz link do bazy danych, który zweryfikuje autentyczność dokumentu. Dzięki dyskietce weryfikacyjnej możesz zobaczyć wszystkie swoje informacje wykonane w rzekomym systemie bazy danych. Widzenie informacji w systemie oznacza, że ​​dokument jest prawdziwym dokumentem. Dlatego musisz legalnie używać dokumentu.

Z tego powodu używamy metod płatności i kontaktu, aby umożliwić poufność weryfikacji i poufność klienta.

Formularz kontaktowy